Relacje są ważne

Wpis Pana Jarosława Wójcickiego – kandydata do Rady Powiatu Warszawskiego-Zachodniego:

Kilka dni temu uczestniczyłem w konwencji wyborczej Marka Zielskiego – kandydata na Burmistrza Łomianek, który szczegółowo omówił program wyborczy swojego Komitetu. Kandydaci do Rady Miejskiej odpowiadali na pytania mieszkańców, dzielili się pomysłami na rozwój naszej Gminy.

Pod koniec spotkania również kandydaci do Rady Powiatu (a było nas kilkoro) zostali zaproszeni do przedstawienia siebie i krótkiego omówienia najważniejszych spraw programowych. Skorzystałem z tej możliwości.

Po części programowej, rozmawialiśmy z Markiem Zielskim o ewentualnej współpracy po wyborach. Zgodziliśmy się, że dobra relacja powiatu i gminy jest niezbędna dla obu stron. Współtworzymy duży organizm, jakim jest powiat, jego kondycja i rozwój zależy w dużej mierze od kondycji i rozwoju Gmin, w tym Łomianek. Z obu stron padło zapewnienie o chęci współdziałania dla dobra Gminy, podjęcia szybkich działań, aby najbardziej oczekiwane inwestycje drogowe (Rolnicza i Wiślana) zostały zakończone w zbliżającej się kadencji. Mamy też wspólne stanowisko dotyczące współpracy w rozwoju działań profilaktyki zdrowotnej dla kobiet i mężczyzn, zarówno onkologicznej jak i psychologicznej, a także pomocy dla dzieci potrzebujących wsparcia psychologicznego.

🤝 Te pomysły można realizować, wystarczy chcieć działać razem.
Bardzo dziękuję za owocne spotkanie.

🌟Serdecznie dziękujemy za miłe słowa Jarosław Wójcicki🌟🚀

Pamiętajmy o tym, że społeczność gminy Łomianki tworzą ludzie o różnych poglądach społecznych, politycznych, ekologicznych i światowych. Dlatego jesteśmy otwarci jako Łomianki to My – KWW Marka Zielskiego na dialog i dyskusję aby wspólnie stworzyć nową przyszłość Łomianek!🚀😊🌍

Scroll to Top